Pentru a adăuga comentarii vă rugăm să vă autentificați.
multumim pentru versuri..o cantare deosebita pentru aceia a caror dorinta mare e de a fi plin de Duhul Sfant...cum de nu am descoperit.o pana acum... multa pace!
Maleahi 3:16Atunci, şi cei ce se tem de Domnul au vorbit adesea unul cu altul; Domnul a luat aminte la lucrul acesta şi a ascultat şi o carte de aducere aminte a fost scrisă înaintea Lui pentru cei ce se tem de Domnul şi cinstesc Numele Lui.