Inima mea vrea să-Ți cânte, Vrea să Te înalțe, în fiecare zi. Tu ne-ai adus bucurie și-atâta bunătate, Cum n-am putut gândi.
Refren
/:Vreau să-Ți mulțumesc Pentru tot ce ai făcut Și pentru tot ce-nsemni in viața mea. Vreau să-Ți mulțumesc Pentru tot ce ai schimbat Și pentru că mi-ai umplut inima :/
Strofă 1
Inima mea vrea să-Ți cânte, Vrea să Te înalțe, în fiecare zi. Tu ne-ai adus bucurie și-atâta bunătate, Cum n-am putut gândi.
Refren
/:Vreau să-Ți mulțumesc Pentru tot ce ai făcut Și pentru tot ce-nsemni in viața mea. Vreau să-Ți mulțumesc Pentru tot ce ai schimbat Și pentru că mi-ai umplut inima :/
1 / 1▲
1. Inima mea vrea să-Ți cânte,
Vrea să Te înalțe, în fiecare zi.
Tu ne-ai adus bucurie și-atâta bunătate,
Cum n-am putut gândi.
R: /:Vreau să-Ți mulțumesc
Pentru tot ce ai făcut
Și pentru tot ce-nsemni in viața mea.
Vreau să-Ți mulțumesc
Pentru tot ce ai schimbat
Și pentru că mi-ai umplut inima :/
Pentru a adăuga comentarii vă rugăm să vă autentificați.
imi plac cintarile foarte mult
cantarile ma apropie de Dumnezeu si-mi plac foarte mult vreau sa-mi adun si euDomnul sa va binecuvinteze Amin
sa
imi place mult aceste cantari
I Love you Jesus...
Vreau sa-Ti multumesc
Pentru tot ce ai facut
Si pentru tot ce-nsemni in viata mea
Vreau sa-Ti multumesc
Pentru tot ce ai schimbat
Si pentru ca mi-ai umplut inima k iubirea TA......D-ul meu..
Adăugat
în 12/03/2008
inima mea vrea sati cante
este foarte foarte frumoasa
Adăugat
în 20/03/2008
Buna cantare
Cea mai sooper cantare :D dl cu voi
Adăugat
în 12/07/2008
Pentru a semnala o problemă vă rugăm să vă autentificați.
Romani 2:1Aşadar, omule, oricine ai fi tu care judeci pe altul, nu te poţi dezvinovăţi, căci prin faptul că judeci pe altul, te osândeşti singur, fiindcă tu, care judeci pe altul, faci aceleaşi lucruri.
cantarile ma apropie de Dumnezeu si-mi plac foarte mult vreau sa-mi adun si euDomnul sa va binecuvinteze Amin
imi place mult aceste cantari
Vreau sa-Ti multumesc
Pentru tot ce ai facut
Si pentru tot ce-nsemni in viata mea
Vreau sa-Ti multumesc
Pentru tot ce ai schimbat
Si pentru ca mi-ai umplut inima k iubirea TA......D-ul meu..
este foarte foarte frumoasa
Cea mai sooper cantare :D dl cu voi