Pentru a adăuga comentarii vă rugăm să vă autentificați.
Dupa parerea mea este o carte minunata,ma ajutat mult,si am inteles mai mult dragostea Lui desavirsita si puterea Lui de a transforma prin Duhul Sau cenusa unei vieti distruse in ceva folositor si frumos ,in ceva prin care NUMELE LUI sa fie inaltat Doar a Lui este meritul si doar prin El este posibil acest lucru.
Maleahi 3:16Atunci, şi cei ce se tem de Domnul au vorbit adesea unul cu altul; Domnul a luat aminte la lucrul acesta şi a ascultat şi o carte de aducere aminte a fost scrisă înaintea Lui pentru cei ce se tem de Domnul şi cinstesc Numele Lui.