Credința mea nu-i ancorată În lucrurile care pier Am învățat să Te ador pentru ce ești În Tine totu-i Da și Amin! Tu conduci al meu destin A Ta, a Ta să fie gloria!
Refren
/:Dacă lucrezi, ești Dumnezeu. Și chiar la greu ești Dumnezeu. Când uși deschizi, ești Dumnezeu Și când le închizi tot Tu ești Dumnezeu. Când sunt bolnav, ești Dumnezeu. De vindeci Tu, ești Dumnezeu. Când bine mi-e, ești Dumnezeu Și când mi-e greu, tot Tu ești Dumnezeu! :/
Strofă 2
Credința mea nu-i ancorată În tot ce pot să realizez Am învățat să Te ador pentru ce ești În Tine totu-i Da și Amin! Tu conduci al meu destin A Ta, a Ta să fie gloria!
Strofă 1
Credința mea nu-i ancorată În lucrurile care pier Am învățat să Te ador pentru ce ești În Tine totu-i Da și Amin! Tu conduci al meu destin A Ta, a Ta să fie gloria!
Refren
/:Dacă lucrezi, ești Dumnezeu. Și chiar la greu ești Dumnezeu. Când uși deschizi, ești Dumnezeu Și când le închizi tot Tu ești Dumnezeu. Când sunt bolnav, ești Dumnezeu. De vindeci Tu, ești Dumnezeu. Când bine mi-e, ești Dumnezeu Și când mi-e greu, tot Tu ești Dumnezeu! :/
Strofă 2
Credința mea nu-i ancorată În tot ce pot să realizez Am învățat să Te ador pentru ce ești În Tine totu-i Da și Amin! Tu conduci al meu destin A Ta, a Ta să fie gloria!
1 / 1▲
1. Credința mea nu-i ancorată
În lucrurile care pier
Am învățat să Te ador pentru ce ești
În Tine totu-i Da și Amin!
Tu conduci al meu destin
A Ta, a Ta să fie gloria!
R: /:Dacă lucrezi, ești Dumnezeu.
Și chiar la greu ești Dumnezeu.
Când uși deschizi, ești Dumnezeu
Și când le închizi tot Tu ești Dumnezeu.
Când sunt bolnav, ești Dumnezeu.
De vindeci Tu, ești Dumnezeu.
Când bine mi-e, ești Dumnezeu
Și când mi-e greu, tot Tu ești Dumnezeu! :/
2. Credința mea nu-i ancorată
În tot ce pot să realizez
Am învățat să Te ador pentru ce ești
În Tine totu-i Da și Amin!
Tu conduci al meu destin
A Ta, a Ta să fie gloria!
Maleahi 3:16Atunci, şi cei ce se tem de Domnul au vorbit adesea unul cu altul; Domnul a luat aminte la lucrul acesta şi a ascultat şi o carte de aducere aminte a fost scrisă înaintea Lui pentru cei ce se tem de Domnul şi cinstesc Numele Lui.