Pentru a adăuga comentarii vă rugăm să vă autentificați.
pace
sunteti de minune....Aveti o voce nice...Domnul sa va binecuvantaze
Adăugat
în 28/07/2008
muzica
doamne ce mult imi place sa va askult!!!kum asi putea sa askult mult mai multa muzika de a voastra?aveti un site de unde sa iau albume intregi,etc.ptr ca sunt roman dar traiesc in noua zeelanda.astept raspuns,multumesk anticipat.
Adăugat
în 11/09/2009
Pentru a semnala o problemă vă rugăm să vă autentificați.
Romani 2:1Aşadar, omule, oricine ai fi tu care judeci pe altul, nu te poţi dezvinovăţi, căci prin faptul că judeci pe altul, te osândeşti singur, fiindcă tu, care judeci pe altul, faci aceleaşi lucruri.
sunteti de minune....Aveti o voce nice...Domnul sa va binecuvantaze
doamne ce mult imi place sa va askult!!!kum asi putea sa askult mult mai multa muzika de a voastra?aveti un site de unde sa iau albume intregi,etc.ptr ca sunt roman dar traiesc in noua zeelanda.astept raspuns,multumesk anticipat.