CAPO 2
----------
INTRO:D -- A -- D -- G -- x2
------------------------------------------------ DA
Mai mult decat tot ce-i pe pamant DG
Mai mult decat toti prietenii lumei DA
Mai mult decat visul ce-l port in piept G
Acum Doamne esti DA
Mai mult dacat a primi ce-mi doresc DG
Mai mult decat sa traiesc doar cum vreau eu DA
Mai mult decat toti pe cei ce-i iubesc G
Doamne esti DG
/:Caci ma tin la piept DGA
Sunt in Tin´ Tu nici cand nu ma lasi:/
---------------------------------------------------
REFREN: DADG
/:Caci Tu ai creat lumina si Luna si cerul DA
Tu viata-n mine ai suflat DGD
Iti dau azi inima si-ti spun: DGD
/:Nu pot sa nu ma indragostesc GD
Nu pot sa nu Te iubesc ISUS://
----------------------------------------------------
INTRO----STROFA----REFREN----STROFA----STROFA(ultima,parte)----REFREN----REFREN(ultima parte)----REFREN----INTRO(sfarsit).
----------------------------------------------------
CANTAREA ORIGINALA E IN GAMA SOL -> https://www.youtube.com/watch?v=-Dx2RnL0LmE
Romani 2:1Aşadar, omule, oricine ai fi tu care judeci pe altul, nu te poţi dezvinovăţi, căci prin faptul că judeci pe altul, te osândeşti singur, fiindcă tu, care judeci pe altul, faci aceleaşi lucruri.