Pentru a adăuga comentarii vă rugăm să vă autentificați.
Chiar ieri am conversat cu o tinara si ,intrebind-o cum isi raporteaza viata la Dumnezeu,mi-a raspuns''am impresia, atunci caci cind ma rog,vorbesc singura!]Raspunsul pentru ea se regaseste in acest gind bun.Am sa-i transmit!
Fi binecuvintata!
Maleahi 3:16Atunci, şi cei ce se tem de Domnul au vorbit adesea unul cu altul; Domnul a luat aminte la lucrul acesta şi a ascultat şi o carte de aducere aminte a fost scrisă înaintea Lui pentru cei ce se tem de Domnul şi cinstesc Numele Lui.
Fi binecuvintata!