mulțumesc în Numele Domnului pt. tot.
tocmai scriam cuiva că uneori mă întreb dacă are într-adevăr vre-un rost ziditor ceea ce scriu...răspunsul a și venit prin încurajarea deosebită pe care mi-ai adresat-o și îți mulțumesc încă odată pt. tot.
Bunul Dumnezeu să te răsplătească cu viață veșnică și cu toate binecuvântările Sale cerești încă de pe acum!
Maleahi 3:16Atunci, şi cei ce se tem de Domnul au vorbit adesea unul cu altul; Domnul a luat aminte la lucrul acesta şi a ascultat şi o carte de aducere aminte a fost scrisă înaintea Lui pentru cei ce se tem de Domnul şi cinstesc Numele Lui.
tocmai scriam cuiva că uneori mă întreb dacă are într-adevăr vre-un rost ziditor ceea ce scriu...răspunsul a și venit prin încurajarea deosebită pe care mi-ai adresat-o și îți mulțumesc încă odată pt. tot.
Bunul Dumnezeu să te răsplătească cu viață veșnică și cu toate binecuvântările Sale cerești încă de pe acum!