Pentru a adăuga comentarii vă rugăm să vă autentificați.
Domnul Isus a trait intr-adevar ca om,fara sa fi pacatuit iar daca mi-as compara viata cu a Lui n-as valora mai mult decat praful de pe cumpana fantanii,dar sunt om,gresesc,ma indoiesc,am temeri,dau inapoi de multe ori si totusi prin jertfa Lui am nadejdea vietii vesnice.
Romani 2:1Aşadar, omule, oricine ai fi tu care judeci pe altul, nu te poţi dezvinovăţi, căci prin faptul că judeci pe altul, te osândeşti singur, fiindcă tu, care judeci pe altul, faci aceleaşi lucruri.