Avem nevoie de Dumnezeu în lucrurile mari dar si-n cele mărunte, Suntem "Total" dependenţi de El, chiar dacă unii nu cred... Apropo dacă nu ai nevoie de Dumnezeu, de ce mai respiri din aerul Lui?
Maleahi 3:16Atunci, şi cei ce se tem de Domnul au vorbit adesea unul cu altul; Domnul a luat aminte la lucrul acesta şi a ascultat şi o carte de aducere aminte a fost scrisă înaintea Lui pentru cei ce se tem de Domnul şi cinstesc Numele Lui.