<song>
              <title>Ce măreţ e-al meu Domn</title>
              <author>Neiconi Nutzy</author>
              <copyright></copyright>
              <presentation>C V1 C</presentation>
              <hymn_number></hymn_number>
              <tempo></tempo>
              <timesig></timesig>
              <ccli></ccli>
              <theme></theme>
              <alttheme></alttheme>
              <user1></user1>
              <user2></user2>
              <user3></user3>
              <key></key>
              <aka></aka>
              <key_line></key_line>
              <lyrics>
[C]
 Ce măreţ e-al meu Domn,
 Minunat este El,
 Plin de glorie
 Domneşte-n slavă,
 Minunat este El.  

[V1]
 Să-nălţăm Numele Său,
 Căci El ne-a salvat,
 Ne-a răscumpărat prin har,
 E Domn Prea'nalt.  

</lyrics>
             </song>