<song>
              <title>Ce bine e sa-i dam lauda Domnului</title>
              <author>Neiconi Nutzy</author>
              <copyright></copyright>
              <presentation>V1 B C</presentation>
              <hymn_number></hymn_number>
              <tempo></tempo>
              <timesig></timesig>
              <ccli></ccli>
              <theme></theme>
              <alttheme></alttheme>
              <user1></user1>
              <user2></user2>
              <user3></user3>
              <key></key>
              <aka></aka>
              <key_line></key_line>
              <lyrics>
[V1]
 /: Ce bine e să-I dăm laudă Domnului,
 Ce bine e să-I dăm laudă Domnului.
 El captivi eliberează, inimi vindecă,
 Binecuvântăm Numele Lui. :/  

[B]
 Vreau să-L slăvesc pe El,
 Vreau să-L slăvesc pe El,
 Vreau să-L slăvesc pe El.  

[C]
 Îţi mulţumim, eşti Salvatorul,
 Cu inimi de recunoştinţă ne-nchinăm,
 Îndurarea Lui va ţine veşnic,
 Eu Te voi lăuda toată viaţa mea.  

</lyrics>
             </song>